DM800se versus simka

Diskuse k přijímači Dreambox DM-800 HD SE

Moderátoři: EnoSat, cityglam1

Odpovědět
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

DM800se versus simka

Příspěvek od salora »

Píšu si právě s jedním němcem na ebay co nabící Main Board pro DM800se bez tuneru větráku a dokonce sim jak se ukazuje ,prý je deska ok ale mám pochybnost na jeho tvrzením že tam byla sim A8P ale dá se prý do slotu vložit jakákoliv jiná ?Je tomu opravdu tak ?Nejsem si moc jistý poté co tu niokdo nezkoušel měnit sim např. do DM8000 apod.
Teoreticky bych mohl poskládat /oba klony/ jeden chodící box,tuner mám ok sim 210 větrák rovněž takže potřebuju jen vědět zda mohu použít v té zákl., descee kterou nabízí za 25,-Euro tu simku 210 tro je celé a věřit že deska bude fungovat ta moje odešla po úderu bleskem přepětím ,kde poblikávají ty 4 ledky pod tunerem .
juandon
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 36
Registrován: 09.březen 2010 - 15:29
satelitni prijimac: VU+ ultimo 4 k

Re: DM800se versus simka

Příspěvek od juandon »

salora píše:Píšu si právě s jedním němcem na ebay co nabící Main Board pro DM800se bez tuneru větráku a dokonce sim jak se ukazuje ,prý je deska ok ale mám pochybnost na jeho tvrzením že tam byla sim A8P ale dá se prý do slotu vložit jakákoliv jiná ?Je tomu opravdu tak ?Nejsem si moc jistý poté co tu niokdo nezkoušel měnit sim např. do DM8000 apod.
Teoreticky bych mohl poskládat /oba klony/ jeden chodící box,tuner mám ok sim 210 větrák rovněž takže potřebuju jen vědět zda mohu použít v té zákl., descee kterou nabízí za 25,-Euro tu simku 210 tro je celé a věřit že deska bude fungovat ta moje odešla po úderu bleskem přepětím ,kde poblikávají ty 4 ledky pod tunerem .
Jestli máš sim 2.1 tak můžeš já měl obě dvě a normálně sem je přehazoval mezi sebou a fungovali.
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: DM800se versus simka

Příspěvek od salora »

Ok jako že mohu konkrétně tu A8P s tou 2,1 popř. i s jiným i a mělo by to fungovat jo ? Děkuji za potvrzení.
Uživatelský avatar
maros30
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 41
Registrován: 08.duben 2006 - 17:47

Re: DM800se versus simka

Příspěvek od maros30 »

treba tam ale dať iný bootloader
matous
Registrovaný
Registrovaný
Příspěvky: 14
Registrován: 16.srpen 2019 - 14:18

Re: DM800se versus simka

Příspěvek od matous »

Jinak jsi normální? Tolik peněz za vykramovaného střepa???
salora
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 79
Registrován: 14.září 2008 - 9:04

Re: DM800se versus simka

Příspěvek od salora »

Ano to samé jsem si řekl a napsal mu že to beru ale za 20,-Euro včetně poštovného /u nic samozřejmě na kolegu /v tomto jsem s tebou naprostém souhlasu .
Uvidí se co napíše i němci hlavně ti mlaďoči se těžko škubou a navíc kdo v í s jakým výsledkem ,pokud negativním tak i těch 20,-Euro je moc rozumí se. :D
Na druhou stranu by se mě hodilo ho dát dohromady tu na chatu pro kluka nahoře mám 2 ks.No ale pokud by se tu někdo našel s nějakou solidní podobnou nabídkou pochopitelně neodmítám protože po té desce pasu už snad přes půl roku.
Věřím že to někomu i doma leží ladem pokud třebas odešel tuner apod. který mám ok ale druhá věc že o tom neví .
Odpovědět

Zpět na „DM-800 HD SE“