Amiko T765 dump

DVB-T prijímače - značky, skúsenosti, pomoc

Moderátoři: EnoSat, Steiner

Odpovědět
fuxo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 28.březen 2006 - 14:15

Amiko T765 dump

Příspěvek od fuxo »

Zdravím
Nemáte niekto k uvedenému prijímaču stiahnutý dump, alebo viete stiahnuť z dobrého prijímača. Dostal sa mi uvedený prijímač do rúk ako mrtvolka. Softy čo som našiel na nete prijímač nechce , vypisuje že nie je určený pre daný hardware .
ctiforum
Odborník
Odborník
Příspěvky: 336
Registrován: 19.září 2013 - 1:39

Re: Amiko T765 dump

Příspěvek od ctiforum »

https://www.amikostb.com/product/408-Amiko-T765

Stiahni si to z domacej stranky....

Amikacke ABSka su vlastne binarne obsahy SPI flash od adresy 000000h, takze ked ti nechce ist loader,
tak sa pripoj kliestami na SPI flash a naprogramuj si ju lubovolnym programatorom. Staci aj CH341A za 3 USD.
Keby bol problem s programovanim s kliestami , tak budes musiet odpajkovat SPI flashku, naprogramovat ju a napajkovat naspat.

- niektore amiko malo jumper (asi 8250, ci 8260???), ktory odpojil pri programovani VCC z napajania SPI flash, aby sa nedostalo dalej napr. na procak a nezacal citat z SPI
- niektore amika nemaju problem aj pri programovani s kliestami
- u niektorych treba SPI flash vybrat (ked mas vercajk, tak to je do minuty vybrane)
########################
########################

########################
########################

########################
########################

Ukroruina = state "404"
Из России-матушки
Вдаль глядят Сарматушки
На Соединённые Штатушки!
fuxo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 28.březen 2006 - 14:15

Re: Amiko T765 dump

Příspěvek od fuxo »

Robil som to tak, že som pamäť odpájkoval a programoval v programátore. Pozriem ten odkaz, len neviem či som už odtiaľ nesťahoval soft, ktorý som skúšal.
fuxo
Mírně pokročilý
Mírně pokročilý
Příspěvky: 78
Registrován: 28.březen 2006 - 14:15

Re: Amiko T765 dump

Příspěvek od fuxo »

Je to tak , softy z tejto stránky som skúšal no prijímač vypisuje hlášku : SW is not designet for this HW, please change back to official SW!-----0000000000000000 75000a00. Preto by bol najlepší dump z funkčného prijímača . V tomto prijímači bola vadná pamäť 25Q32 , takú nemám tak som skúšal 25Q64, ale aj 25L32 obidve vypisovali uvedenú hľášku.
Odpovědět

Zpět na „DVB-T prijímače“